Vo štvorici po Slovensku cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Chalani idú do finále. Na cestách zjedli 10 kíl mäsa!

14. 08 2016 15:00 | Marína Dobošová
Vo štvorici po Slovensku
Vo štvorici po Slovensku Foto: TV Markíza

Koľko zjedli a vypili? Koľko prešli? Čo naspali? Kto ich sprevádzal?

Finále najzábavnejšej cestovateľskej šou Vo štvorici po Slovensku vás čaká už v pondelok večer. Vtedy sa totiž dozviete, koľko peňazí chalani nahrali pre talentované deti.

Ak ste však zvedaví, koľko toho počas ciest zjedli, naspali, vypili a koľko osobností ich sprevádzalo, pozrite si našu rekapituláciu.

10 vozidiel

Toto leto naši chalani vymenili vlaky za vlastné dobové stroje. Ďuri sa prevážal na zmrzlinárskom autíčku, ktoré nazval Agátka, Lukáš osedlal legendárnu Babetu, Majo sa tešil na elektrobežke a Robo svišťal na starej motorke.  Sprevádzal ich štáb na šiestich vozidlách,

18-členný štáb

Obľúbenú štvoricu na cestách neustále sprevádzali 4 kameramani, 2 kameroví technici, 2 zvukári, 2 produkční, 2 režiséri, 2 kameramani takzvaného dronu, 2 technici motoriek, 1 dramaturgička a 1 manažér.

11 osobností

Novinkou tejto série Vo štvorici po Slovensku sú osobnosti, ktoré chalanov sprevádzajú. Sú to rodáci z krajov alebo znalci miest, cez ktoré prechádzajú. V Žiline sa blysla herečka a speváčka Barbora Švidraňová, v okolí Nového Mesta nad Váhom to bol Yxo z Hexu. Okrem nich ste mali možnosť vidieť aj rýchlostných kajakárov bratov Riszdorferovcov v Komárne, olympionika Rada Žideka v Piešťanoch a ďalších.

10 kíl mäsa

Kúskom dobre pripraveného mäsa nepohrdne nikto zo štábu. Na cestách sa stravujú v reštauráciách a pokúšajú sa najesť aspoň dvakrát do dňa. Odhadom teda všetci spolu mohli zjesť až desať kíl mäsa.

650 kilometrov

Od Tatier k Dunaju na motorkách chalani prešli dovedna 650 kilometrov.

2 hodiny spánku

Plnohodnotný celonočný spánok chalanom chýbal. Najväčší rekord v nespavosti sa podaril Majovi s Robom. Tí totiž prijali pozvanie kapely Hex v Trenčianských Bohuslaviciach a poriadne si s nimi zažúrovali. Na druhý deň sa im vstávalo veľmi ťažko.

FInále Vo štvorici po Slovensku štartuje v pondelok, 15. augusta o 20.30 na Markíze!

 

Mitaš otvorene o nebezpečestve, ktoré mu hrozí vo filipínskom raji! Prvý rozhovor o novej šou Ostrov jedine u nás.

Zdravý ako BUKovský: Prerušovaný pôst vám prospeje! Krutý hlad zažeňte suchárom, banánom, tofu či pečeným zemiakom.

Toto odkazuje Mirgová všetkým, ktorí riešia jej kilogramy navyše! V Tvárou v tvár so speváčkou Dominikou Mirgovou.