Vo štvorici po Slovensku cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Kto očarí geniálneho bubeníka? Majo alebo Ďuri?

10. 08 2016 10:00 | Marína Dobošová
David Hodek a Ďuri Kemka
David Hodek a Ďuri Kemka Foto: TV Markíza

Pri nohách mu leží New York, prezývajú ho aj slovenský Mozart.

Finále najzábavnejšej cestovateľskej šou Vo štvorici po Slovensku vás čaká už v pondelok. Cesty chalanov sa pretnú v jednom bode a vy sa dozviete, koľko peňazí sa im podarilo nahrať pre mladé talenty v núdzi.

Ešte predtým však spoznáte aj geniálneho bubeníka Davida Hodeka z Komárna, ktorý chalanov vyzve na súboj v bubnovaní. V prostredí komárňanských kasární sa tak strhne k bitke medzi Majom Miezgom a Ďurim Kemkom. Ktorý z nich vylúdi presvedčivejšie tóny?

David Hodek po prvýkrát koncertoval v štyroch rokoch a jeho výnimočný talent potvrdil hudobné esá aj zo zahraničia. Svojou hrou ohromoval natoľko, že si vyslúžil prirovnanie k Mozartovi. Malý David už vtedy vedel, že chce byť bubeníkom a svoj sen nasleduje dodnes, keď má už 19 rokov.

Pred pár rokmi sa mu podarilo dobyť aj New York. Pozrite si ochutnávku z jeho umenia, pred ktorým sňali klobúk aj naši chalani.

 

Finále šou vo štvorici po Slovensku štartuje v pondelok, 15. augusta o 20.30 na Markíze!

Vieme pravdu! Tvorí Viktor Vincze pár s Emmou Drobnou?

Olympionička hodnotí: „Prezident už určite držal v ruke pádlo." Prezident Andrej Kiska zabral na divokej vode a ohúril olympionikov.

Tvoja tvár sa vracia! Pozrite si prvú upútavku – iba u nás! Strhujúce výkony a dokonalé premeny v celkom novom zložení. Už čoskoro.