Vo štvorici po Slovensku cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Z mrazivej kryokomory rovno do lietadla - chalani prekonávajú svoje limity

02. 08 2016 11:28 | Marína Dobošová
Lukáš Latinák, lietanie
Lukáš Latinák, lietanie Foto: TV Markíza
Vo 4 po Slovensku, lietanie
Vo 4 po Slovensku, lietanie
Vo 4 po Slovensku, lietanie

V ľadovej kryokomore vydržali dve a pol minúty.

Včerajšia epizóda dobrodružnej šou Vo štvorici po Slovensku našich chalanov zaviedla do kúpeľného ústavu v Piešťanoch. Lukáš LatinákĎurim Kemkom sa pri pohľade na idylické prostredie potešili a celkom zabudli na fakt, že cestujú po drsnučkej trase.

Natešení vhupli do plaviek a chystali sa skočiť do novučičkého termálneho bazéna, zuby im však klapli na prázdno.Namiesto relaxačného plávania ich totiž nahnali do ľadovej kryokomory, kde museli vydržať dve a pol minúty.

Vo 4 po Slovensku, lietanie
Foto: TV Markíza
 

Keďže túto výzvu obaja ustáli, čakali ich rozstrelová disciplína. Obaja si vyskúšali lietajúcu mašinku, ktorá simulovala let lietadlom. Lukáš s Ďurim sa na jej ovládanie potrebovali zapojiť svaly celého tela a vo virtuálnej realite museli preletieť cez kruhy na monitore.

Lukášovi sa adrenalínová úloha príliš nepozdávala a keď z trenažéra zosadal, neskrýval radosť. Ďuri, naopak, sa pri pilotovaní celkom uvoľnil a po celý čas vykrikoval ako malých chlapec.  Keby mohol, mašinku si hneď odnesie so sebou domov.

Ako to vyzeralo v zákulisí nakrúcania? Pozrite si naše špeciálne video.

 

Ďalšiu časť Vo štvorici po Slovensku uvidíte v pondelok, 8. augusta o 20.30 na Markíze!

Mitaš stratený v džungli: Prvé zábery zo šou Ostrov iba u nás! Sledujte upútavky na novú šou ešte pred ich televíznou premiérou.

Zdravý ako BUKovský: Jojo efekt – ako sa vymotať z bludného kruhu chudnutia a priberania? „Ak budete dokola robiť to isté, nemôžete od toho čakať iný výsledok.“

Podobnosť čisto náhodná: Pokémoni sa našli aj v slovenskom šoubiznise Podobajú sa?